SSS Üyelik İşlemleri

Üye olmak ücretli mi?

  • Üye olmak ücretsizdir. İletişime izin vererek üye olduğunuzda size özel sürpriz indirimleri de kazanmış oluyorsunuz. İletişim izinli üyeliğinizde sizi rahatsız etmeyecek şekilde indirim ve kampanyalarla ilgili bilgi almış olacaksınız. İletişim iznini istediğiniz an kaldırmanız mümkün.

Nasıl üye olurum?

  • Site içerisinde sağ üst tarafta görülen üyelik işlemleri butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz. Sizi doldurması kolay ve az zamanınıza alacak üyelik forumu karşılar. Alanları doldurduktan sonra üyelik işlemlerinizin başlayabilmesi için e-posta adresine gelecek linki tıklamanız yeterlidir. Bu şekilde e-posta adresinizin doğruluğu sağlanmış olacaktır.

Üyeliğimi nasıl iptal ederim?

  • Üye girişi yaptıktan sonra size ayrılan alandan üyelik bilgilerinizi silebilir, üyelikten ayrılabilirsiniz. 

Üyelik bilgilerimi güncelleyebilir miyim?

  • Sisteme giriş yaparak size ayrılmış alandan bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Şifremi unuttum.

  • Sitenin sağ üst alanında üyelik ve üyelik giriş işlemlerini takip ettiğinizde karşınıza aynı zamanda şifremi unuttum yönlendirmesi de çıkacaktır. Bu yönlendirmeyi takip ettiğinizde şifre hatırlatma ve/veya yenileme işlemleri e-posta adresinize bilgi olarak iletilir.

Üye girişi yapamıyorum.

  • Mail adresi ve şifrenizi doğru girdiğinizden emin olunuz. Şifrenizi sitenin sağ üst kısmında kullanıcı giriş alanındaki yönlendirmeyi kullanarak sıfırlayabilirsiniz. 

Şifremi değiştirmek istiyorum.

  • Üye girişi yaptıktan sonra size ayrılmış alandan şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Size en iyi hizmeti sunabilmek ve reklam çalışmalarında kullanmak amacıyla sayfamızda çerezlerden faydalanıyoruz. Sayfamızı kullanmaya devam ederek çerez kullanımına izin vermiş oluyorsunuz.

Pre-loader