Marie Claire Hakkında

Marie Claire, ilk olarak 1937'de Fransa'da, ardından 1941'de İngiltere'de yayınlanan uluslararası aylık bir dergidir. O zamandan beri birçok ülke ve dilde çeşitli sürümleri yayınlanmaktadır. Günümüzde Marie Claire dergisi 35 ülke ve 5 kıtada yayınlanmaktadır.

Ancak Marie Claire markalı giyim, kozmetik, mücevher, ayakkabı ve çanta gibi ürünler, Marie Claire Paris lisansı altında farklı ülkelerde piyasada bulunmaktadır.

Marie Claire lisansı sahibi Eda Trend Moda A.Ş. 2020 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Şirket ortakları, tüketiciler tarafından sevilen dünyaca ünlü markaların yatırımları, yönetimi, ürün geliştirme, üretim ve lisanslama konularında 20 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Şirket, Marie Claire Paris, Marie Claire Bis ve Marie Claire logolu diğer tüm markaların Türkiye ve bölge ülkelerinde el çantası, cüzdan ve valiz resmi lisans sahibi olarak faaliyet göstermektedir.

Hızlı moda çanta sektörünün trend belirleyicisi olarak koleksiyonunu oluşturmak için Paris merkez ofisi ile birlikte çalışan firmamız tasarım ekibimiz, çevre dostu suni deriler, tekstiller ve en kaliteli süs eşyaları gibi yüksek kaliteli bileşenleri yüksek işçilik standardı ile üretmektedir.

Vizyonumuz

Hızlı moda çanta pazarında lider marka olmak. Vizyonumuz, Marie Claire'in sofistike stilini ve tasarımını tüm dünyadaki müşterilerimize sunmak, hızlı moda çanta pazarında lider marka olmaktır.

Misyonumuz

Sizi her gün şık hissettirecek çantalar üretiyoruz. Değerlerimize ve sürdürülebilirlik ilkelerimize bağlı kalarak, ekibimiz ve tecrübemizle trendleri takip ederek size özgün tasarımlar sunmak için çalışıyoruz.

Temel Değerlerimiz

Müşterilerimizin temel değerlerimizi deneyimledikleri için mutluyuz. Dürüstlük, Müşteri Deneyimi, Tutku, Sonuç Odaklılık, Sürekli Gelişim, İşbirliği ve Ortaklık, Çok Çalışma, Çeşitlilik, Yenilikçilik, Kalite, Takım Çalışması, Çevre Dostu, Emek.

 

Size en iyi hizmeti sunabilmek ve reklam çalışmalarında kullanmak amacıyla sayfamızda çerezlerden faydalanıyoruz. Sayfamızı kullanmaya devam ederek çerez kullanımına izin vermiş oluyorsunuz.

Pre-loader