SSS Kargo ve Teslimat Soruları

Kargo takibini nasıl yaparım?

  • Siparişiniz hazırlandıktan ve kargoya verildikten hemen sonra tanımlı bilgilerinize bir mesaj alacaksınız. Ayrıca üye giriş ile siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

  • Siparişleriniz ortalama 1 iş günü içerisinde ilgili kargo şirketine teslim edilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler ilk Pazartesi günü işleme alınmaktadır.

Teslimat adresimi değiştirebilir miyim?

  • Siparişiniz henüz kargoya teslim edilmediyse 0 850 302 23 32 numaralı müşteri destek hattımızı arayarak talepte bulunabilirsiniz.

Siparişim kaç günde tarafıma teslim edilir?

  • Siparişlerinizin teslimat süreleri, kargo şirketlerine ve adrese bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Olağanüstü bir durum olmaması durumunda, tahmini teslimat süresi Ankara ve İstanbul için paketiniz kargoya teslim edildikten sonra 1-2 iş günüdür. Diğer şehirler için kargoya teslim edildikten sonra ortalama 3 iş günü içerisinde teslimat sağlanmaktadır.

Siparişimi kargo şubesinden teslim alabilir miyim?

  • Kargo takip numaranız ile birlikte, kargo firması ile iletişime geçerek gönderiyi şubeden teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

  • Kampanya dönemlerine ve müşteriye özel uygulamalarla kargo ücreti de değişmektedir. Kargo ücretleri sipariş sepet aşamasında gösterilir. Tüm alışverişlerinizde kargo bedava uygulaması, size özel kargo bedava uygulamaları örnek çalışmalardır.

Kargom geldiğinde adresimde yoktum. ne yapmalıyım?

  • Adresinizde bulunmamanız durumunda siparişiniz, kargo takip detaylarınızda bilgileri bulunan kargo şubesine teslim edilir. Kargo takip numaranız ile kendilerine başvurarak teslimatın gerçekleştirilmesi konusunda talepte bulunabilirsiniz. Siparişinizin tarafımıza iade edilmemesi için 24 saat içerisinde paketinizi şubeden teslim almanız gerekmektedir. Ya da, 0 850 302 23 32 numaralı müşteri destek hattımızı arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Size en iyi hizmeti sunabilmek ve reklam çalışmalarında kullanmak amacıyla sayfamızda çerezlerden faydalanıyoruz. Sayfamızı kullanmaya devam ederek çerez kullanımına izin vermiş oluyorsunuz.

Pre-loader